Wektory

k
opublikowano: 24-02-2006, 00:00

Adam Pawłowicz. Nowy prezes zarządu Ruchu, członek rad nadzorczych PKN Orlen i TVP, doradca Orkli Media Polska. Pawłowicz jawi się nam jako jeden z najbardziej zapracowanych polityków — biznesmenów IV Rzeczypospolitej. Jeżeli jest jakieś ziarno prawdy w krążących tu i ówdzie wieściach o potrzebie stworzenia państwowego koncernu prasowego na bazie Ruchu i „Rzeczpospolitej”, pracy — w perspektywie najbliższych lat — z pewnością mu nie zabraknie.

Lech Grobelny. Ostatecznym niepowodzeniem zakończył się proces dochodzenia odszkodowania za „niewątpliwie niesłuszne” — zdaniem byłego właściciela tzw. Bezpiecznej Kasy Oszczędności — aresztowanie i spędzone w więzieniu lata 1992-97. Sąd apelacyjny oddalił żądanie 16 mln zł odszkodowania. Wyrok jest prawomocny i kończy drogę. Zainteresowany zapowiedział, że odwoła się do trybunałów międzynarodowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: k

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu