Wektory

ass
opublikowano: 24-10-2006, 00:00

Leszek Balcerowicz. Prezes Narodowego Banku Polskiego staje się powoli specjalistą w dziedzinie cichych zwycięstw w głośnych sporach. Wczoraj Wojewódzki Sąd Administracyjny oddalił jako bezzasadną skargę resortu skarbu na decyzję Komisji Nadzoru Bankowego o niedopuszczeniu przedstawiciela resortu jako strony w postępowaniu KNB w sprawie fuzji Pekao i BPH. Ciężkie zarzuty stawiane Balcerowiczowi po tej decyzji znów okazały się przedwczesne.

Wojciech Mojzesowicz. Złożył dymisję ze stanowiska sekretarza stanu w kancelarii premiera. Jarosław Kaczyński ma podjąć decyzję w jego sprawie w ciągu kilku dni. To nie pierwsza dymisja Mojzesowicza w imię koalicji PiS z Samoobroną — ustąpił już raz ze stanowiska szefa sejmowej komisji rolnictwa, czego domagał się Andrzej Lepper i za to poświęcenie został nagrodzony rządową posadą. Koalicja chyba jednak nadal wymaga ofiar, a akcje Mojzesowicza spadły po Begergate. (

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ass

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu