White Stone idzie po więcej

opublikowano: 25-02-2019, 22:00

Grupa sfinalizowała przejęcie od Deka Immobilien biurowców Helion i Luminar w Warszawie.

To — obok zakupionego w 2015 r. Fortu Mokotów — kolejne warszawskie nieruchomości komercyjne w portfelu White Stone. — Obok działalności deweloperskiej i budowlanej stawiamy na inwestycje w nieruchomości biurowe, aby zdywersyfikować linie biznesowe. Naszym celem jest modernizacja i innowacyjna adaptacja nabytych nieruchomości w celu stworzenia unikalnych i pożądanych na mapie biurowej Warszawy miejsc pracy — mówi Anna Suchodolska, członek zarządu grupy White Stone. © Ⓟ

21 mln EUR Tyle wyniosła wartość rynkowa biurowców kupionych przez White Stone.

15 500 mkw. Tyle powierzchni biurowej oferują Helion i Luminar.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dominika Masajło, FOT. ARC

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu