Czytasz dzięki

Więcej, szybciej, lepiej

DCZ
opublikowano: 12-02-2010, 00:00

Badanie zdrowia w ciągu doby, szpitale na świecie, abonamenty dla zwalnianych — to niektóre nowe usługi medyczne.

Badanie zdrowia w ciągu doby, szpitale na świecie, abonamenty dla zwalnianych — to niektóre nowe usługi medyczne.

Enel-Med ma nowy program profilaktyczny "24h dla zdrowia". Umożliwia on uzyskanie całościowej diagnozy organizmu w ciągu doby, przy pomocy szeregu specjalistycznych badań. Jest kierowany głównie do menedżerów lub osób, które przez codzienne zapracowanie nie mają czasu na systematyczne badania okresowe. Konsultantami są m.in. specjaliści z zakresu kardiologii, okulistyki, ginekologii, urologii i stomatologii oraz — stosownie do wskazań — inni lekarze. Badania pozwalają przewidzieć rozwój wielu chorób, w tym takich, które często przebiegają bezobjawowo, np. zmian nowotworowych.

W Grupie Lux Med klienci mogą wybierać różny zakres opieki ambulatoryjnej i diagnostycznej. W ramach droższych abonamentów, zapewniających najszerszy zakres usług, można korzystać z placówek wszystkich marek Grupy. Pakiety gwarantujące podstawowy zakres opieki ambulatoryjnej i diagnostyki są realizowane w poradniach Promedis i Medycyny Rodzinnej.

Lux-Med wprowadził również specjalną ofertę dla tych, którzy tracą pracę. Są to oferowane na preferencyjnych warunkach indywidualne abonamenty, przedłużające opiekę gwarantowaną wcześniej przez pracodawcę (może on je również finansować). Lux-Med. promuje ten pakiet jako sposób na minimalizowanie negatywnych skutków redukcji zatrudnienia i wzrost lojalności pracowników pozostających w firmie.

Inna nowość to pakiet "Elite". Obejmuje pełną diagnostykę dostępną w Polsce, rehabilitację i usługi stomatologiczne, a także hospitalizację planową w Europie, a w nagłych wypadkach — na całym świecie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane