Więcej TV Puls

KAJ
opublikowano: 24-06-2009, 00:00

Telewizja zwiększyła zasięg o pół miliona widzów i mierzy w kolejne dwa miliony.

Telewizja zwiększyła zasięg o pół miliona widzów i mierzy w kolejne dwa miliony.

Za kilka tygodni Telewizja Puls chce zwiększyć moc kolejnych nadajników. Potencjalnych widzów będzie wtedy 13,7 mln czyli o ponad 10 proc. więcej niż obecnie.

— Negocjujemy dalsze zwiększanie mocy z jednym z operatorów w kolejnych lokalizacjach, tak aby już w lipcu w sumie zdobyć ponad 2 mln więcej potencjalnych widzów. Następny znaczny krok w tym kierunku nastąpi już we wrześniu, kiedy zgodnie z harmonogramem ruszy pierwszy multipleks naziemnej telewizji cyfrowej — przekonuje Dariusz Dąbski, prezes zarządu stacji.

Mieszkańcy Bielska-Białej, Skierniewic, Gorlic, Łodzi i okolic odbierają silniejszy sygnał Telewizji Puls już od ubiegłego tygodnia, kiedy ze zwiększoną mocą ruszyła emisja programu z nadajników w tych lokalizacjach. Oznacza to zwiększenie zasięgu naziemnego stacji do 11, 7 mln widzów, czyli 30,6 procent mieszkańców Polski. Po kolejnych zmianach sygnał telewizji miałby obejmować 35,9 proc. mieszkańców kraju.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KAJ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu