Wiertconsulting: inżynier potrzebny od zawsze

RFA
opublikowano: 27-12-2011, 00:00

Wiertconsulting osiągnął sukces dzięki doświadczeniu kadry i odpowiedniej specjalizacji. Żaden rodzaj instalacji nie ma tajemnic dla inżynierów tej firmy.

Poznańska gazela działa od 2005 r., kiedy to założyło ją trzech inżynierów — obecnych współwłaścicieli. — Każdy z nas specjalizował się w innej gałęzi inżynierii, dlatego też każdy wniósł do firmy określone know-how. Ściągnęliśmy swoich ludzi i od tego się zaczęło — opowiada Artur Biliński, jeden z założycieli i prezes Wiertconsulting.

Firma od początku realizuje zadania z dziedziny energetyki, budownictwa, górnictwa, geologii, a nawet leśnictwa. Pracownicy Wiertconsultingu m.in. projektują i kierują robotami budowlanymi i instalacyjnymi. Firma zatrudnia specjalistów od sieci i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, a także cieplnych, wentylacyjnych i gazowych. Jak podkreśla Artur Biliński, wymagało to przeszkolenia pracowników. Wspólnicy także nie pozostają w tyle — rozpoczęli studia podyplomowe z energetyki jądrowej na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. I chociaż firma zatrudnia zaledwie 11 osób, ma już na koncie wiele osiągnięć, jak choćby udział w Projekcie LMG dla PGNiG.

miejsce w rankingu ogólnopolskim 30

WY NI KI I półrocze 2011

Zatrudnienie 11 osób

Przychody 5,56 mln zł

Zysk netto 0,03 mln zł

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane