Windykacja na abonament w SAF

Firma SAF poinformowała o wprowadzeniu do oferty usługi Program Ochrony Wierzytelności.

W jej ramach klienci mogą liczyć na ochronę wierzytelności od 1. dnia po terminie płatności i obsługę windykacyjną, włącznie z postępowaniem sądowym i komorniczym, bez prowizji od odzyskanych kwot. Zamiast prowizyjnego rozliczania firma wprowadziła do oferty system abonamentowy. Do wyboru jest sześć pakietów.

Pierwszy, „Start”, kosztuje 3999 zł rocznie, w jego ramach można liczyć na windykację 5 spraw, monitoring 20, i 5 opinii. Kolejny pakiet kosztuje 5999 zł rocznie, następny 7999 zł, a przedostatni 11 999 zł.

Każdy kolejny pakiet zapewnia większą liczbę spraw przekazywanych do windykacji i niższy koszt spraw dodatkowo płatnych. Pakiet najbardziej bogaty, „All inclusive”, nie ogranicza liczby spraw przekazywanych do windykacji i monitorowanych ani liczby opinii. Jego koszt to 49 999 zł rocznie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Windykacja na abonament w SAF