Wrocław promuje się w Paryżu

Aneta Bawiec
opublikowano: 24-01-2002, 00:00

Wrocław. Władze Wrocławia wspólnie z przedstawicielami urzędu wojewódzkiego wydadzą dziś w Paryżu przyjęcie dla 250 osób z 90 krajów członkowskich Biura Wystaw Światowych (BIE). Impreza będzie kolejnym krokiem w staraniach Wrocławia o prawo do organizacji wystawy EXPO 2010. Przyjęcie odbędzie się w Hotelu de Monaco, w centrum Paryża. Gości bawić będzie Edyta Geppert oraz grupa modelek prezentujących modę futurystyczną z kolekcji Małgorzaty i Marka Stanielewiczów. Nie zabraknie też atrakcji kulinarnych, których przygotowaniem zajęła się wrocławska firma kateringowa Edwina Petrykata.

— Koszty przygotowania bankietu, około 200 tys. zł, poniosą gmina i urząd wojewódzki — mówi Paweł Romaszkan, rzecznik zarządu miasta.

Kolejna wizyta polskich delegatów BIE w Paryżu zaplanowana jest na 11 lutego. Zaprezentują wówczas szczegółowy biznesplan wraz z planem promocji wystawy.

Decyzję o tym, komu przyznać prawo do organizacji EXPO 2010, walne zgromadzenie BIE podejmie w grudniu albo w czerwcu 2003 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aneta Bawiec

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wrocław promuje się w Paryżu