Wszystko do statku i stoczni

opublikowano: 01-08-2014, 00:00

Firmy, które produkują na rzecz sektora morskiego, we wrześniu obiorą kurs na Hamburg. Tam odbędzie się jedno z największych branżowych wydarzeń.

MariMatch 2014 to giełda kooperacyjna skierowana do przedstawicieli szeroko pojętego sektora morskiego i okrętowego. W wydarzeniu wezmą udział firmy z całego świata, które chcą nawiązać międzynarodową współpracę, podzielić się doświadczeniem lub zyskać dostęp do najnowszych technologii. Głównym elementem giełdy są zaaranżowane bezpośrednie spotkaniabiznesowe.

Odbędą się one 10-11 września w godz. 10.30-17. Giełda to szansa, aby poznać w jednym miejscu wielu potencjalnych kontrahentów. Zakres tematyczny wydarzenia obejmuje m.in. budowę statków i przemysł stoczniowy, wyposażenie statków, silniki, systemy napędowe, pomocnicze i przeładunkowe oraz urządzenia eksploatacyjne.

Nie zabraknie też przedsiębiorców, którzy zajmują się usługami morskimi, elektrotechniką, eksploatacją portów i techniką morską. Aby wziąć udział w giełdzie, trzeba zarejestrować się w biurze Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Rozwoju Gospodarczego (ośrodek Enterprise Europe Network działający przy stowarzyszeniu jest organizatorem wyjazdu i zapewnia opiekę podczas giełdy) lub bezpośrednio na stronie wydarzenia: www.marimatch.net. Uczestnicy uzyskają dostęp do katalogu online, z którego mogą wybrać partnerów do rozmów. Spotkania są umawiane na konkretną godzinę. Więcej informacji udziela Alicja Wiglusz, tel.: +91 433-02-20.

26.08

Do tego dnia można rejestrować się na giełdę na stronie www.marimatch.net

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Wszystko do statku i stoczni