Czytasz dzięki

Wszystko o unijnych funduszach

DI
opublikowano: 16-10-2012, 00:00

Włocławek zaprasza na bezpłatne szkolenie

We Włocławku odbędzie się bezpłatne spotkanie pn. „Fundusze Europejskie. Nowe zasady wspierania przedsiębiorczych”. Włocławskie spotkanie będzie jednym z kilku, na które zapraszają Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Spotkania odbywać się będą w Grudziądzu, Inowrocławiu, Bydgoszczy i we Włocławku.

Będzie to okazja, by dowiedzieć się, na jakie wsparcie mogą liczyć firmy w ramach ofert Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych oraz Funduszu Powierniczego JEREMIE. Planujący rozpoczęcie działalności dowiedzą się natomiast o zasadach aplikowania o mikropożyczki w wysokości do 50 tys. złotych w ramach programu Kapitał Ludzki.

Osobom zamierzającym prowadzić firmę na obszarach wiejskich zaprezentowany zostanie plan wsparcia w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Program można znaleźć na stronie www.mojregion.eu, tam też dostępny jest formularz zgłoszeniowy.

17.10

Tego dnia w godz. 10-13.30 w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko- -Pomorskiego we Włocławku przy ul. Bechiego odbędzie się bezpłatne spotkanie pn. „Fundusze Europejskie. Nowe zasady wspierania przedsiębiorczych”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane