Wybierz z nami giełdowego guru!

Redakcja
opublikowano: 03-10-2009, 16:06

Postawiliśmy przed sobą i przed Wami niełatwe zadanie. Szukamy guru dla inwestorów z warszawskiego parkietu.

Wybierz giełdowego guru!Wybierz giełdowego guru!Zadanie jest karkołomne, bo niełatwo jest wskazywać autorytety w trudnych czasach dla giełdy i gospodarki. Bo przecież te, które kiedyś jaśniały na kapitałowym firmamencie, mocno zbladły. Tak jak Alan Greenspan, któremu niemal na ślepo ufali inwestorzy. Jakim musiała być dla nich szokiem jego publiczna ekspiacja, która podważyła wiarę w nieomylność byłego szefa Fed.

 Wierzymy jednak, że wśród osób związanych z warszawskim parkietem znajdziemy taką, której będziemy mogli przyznać tytuł guru. A zatem komu wierzycie? Czyimi wskazówkami się kierujecie, podejmując decyzje inwestycyjne? Czy jest to analityk, zarządzający, urzędnik, prezes giełdowej spółki, a może szanowany i elokwentny członek rady nadzorczej?

 Decyzja w tej sprawie należy wyłącznie do Was,  czytelnicy „Pulsu Biznesu” oraz użytkownicy portalu pb.pl. I to w 100 proc. To od Was zależą kandydatury. Już dziś zapraszamy do przygotowania pisemnej rekomendacji dla osoby, której najbardziej ufacie. Za najciekawsze, najlepiej uzasadnione rekomendacje Komitet Inwestycyjny „PB” przyzna atrakcyjne nagrody – 10 książek o światowych guru giełd. Wszystkie zgłoszenia zostaną uhonorowane miesięczną, elektroniczną, bezpłatną prenumeratą „Pulsu Biznesu”. Wasze zgłoszenie (maksymalnie 1000 znaków) będziemy przyjmować pod adresem guru@pb.pl. Zbieramy je przez dwa tygodnie.

 Na podstawie Waszych rekomendacji przygotujemy listę nazwisk, które zostaną opublikowane na stronie guru.pb.pl. To tam internauci będą mogli dokonywać wyboru. Głosowanie zostanie podzielone na dwie części. Przez dwa tygodnie będziecie mogli wybierać spośród wszystkich zgłoszonych przez Was nazwisk. Potem do wielkiego finału zakwalifikują się dwie kandydatury, które zyskały największą liczbę głosów. Tylko jedna z tych dwóch osób otrzyma tytuł guru. Jej wybór znajduje się w Waszych rękach. Zapraszamy do udziału! Piszcie na guru@pb.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Redakcja

Polecane