Wygórowane oczekiwania

Mira Wszelaka
23-11-2005, 00:00

Posłowie są zaskoczeni wysokością żądań Eureko. Niektórzy przebąkują jednak o możliwości porozumienia.

Wojciech Jasiński, PiS

Trudno tak na gorąco oceniać tę propozycję. Ta kwota wydaje się duża. Najpierw będę musiał ją przedyskutować z ministrami finansów i skarbu.

Krystyna Skowrońska, PO

Propozycja wydaje się niekorzystna. Dokąd nie ma ostatecznego rozstrzygnięcia, jest szansa na powrót do rozmów i negocjacji.

Krzysztof Filipek, Samoobrona

Z Eureko trudno negocjować, ale sprawę trzeba rozpatrzyć ponownie. Powinniśmy dojść do porozumienia, ale nie na warunkach, do jakich jesteśmy zmuszani.

Stanisław Kalemba, PSL

Takie warunki są dla Polski nie do przyjęcia. Z prac komisji śledczej wynika, że najpierw powinno się rozwikłać problem tej prywatyzacji w kraju i przeanalizować, czy umowa była realizowana przez Eureko.

Roman Giertych, LPR

Powinniśmy jak najszybciej wystąpić do sądu o unieważnienie umowy sprzedaży PZU. Następnie skierować wnioski do Trybunału Stanu przeciwko byłym ministrom skarbu — Emilowi Wąsaczowi i Aldonie Kameli-Sowińskiej oraz zawiesić wszelkie postępowania sądowe do czasu rozstrzygnięcia karnego.

Stanisław Stec, SLD

To są warunki absolutnie nie do przyjęcia. Trzeba negocjować.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Mira Wszelaka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wygórowane oczekiwania