Wyjazd na targi do Mediolanu

Marta Nowicka
opublikowano: 13-09-2004, 00:00

Największa impreza sektora rolno-spożywczego we Włoszech będzie dla polskich eksporterów okazją do nawiązania kontaktów.

12 listopada rozpoczną się czterodniowe Międzynarodowe Targi Żywnościowe Expo dei Sapori 2004 w Mediolanie. Zaprezentują się tam firmy rolnicze, rzemieślnicze, spółki eksportowe, a także przedstawiciele sektora agroturystyki. Wyjazd na imprezę przygotowuje Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowej Izby Gospodarczej. Termin składania wniosków mija 23 września. Poza stanowiskami wystawienniczymi organizator zapewnia reklamę, wpis do katalogu targów oraz przygotowanie projektu architektoniczno-graficznego. Ponadto przedsiębiorcy mogą za jego pośrednictwem zarezerwować nocleg w Mediolanie. W założeniu transport na miejsce imprezy leży w zakresie wystawców, jednak zdaniem koordynatora targów jest możliwość zorganizowania przewozu. Biuro Współpracy z Zagranicą KIG wystąpiło z wnioskiem do Ministerstwa Gospodarki i Pracy o częściowe sfinansowanie wyjazdu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Nowicka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Wyjazd na targi do Mediolanu