Wyremontuj kuchnię ZOZ-u

Zespół Profilaktyki i Rehabilitacji w Janowicach Wielkich, w powiecie jeleniogórskim, szuka firmy, która dostosuje kuchnię obiektu do wymagań sanepidu.

W praktyce chodzi o generalny remont części pomieszczeń połączony z ich wtórnym podziałem, wymianą instalacji elektrycznej, drzwi, i montażem kilkunastu nowych umywalek i zlewozmywaków oraz nowych przewodów wentylacyjnych. Na wykonanie prac przewidziano listopad i połowę grudnia 2012 r. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w pięciu ostatnich latach wykonały przynajmniej trzy podobne zlecenia i posiadają na koncie lub w postaci zdolności kredytowej 300 tys. zł. Kierownik budowy i kierownik robót z zakresu sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych muszą mieć minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe. Kierownik robót elektrycznych musi mieć dwa lata doświadczenia. Wadium nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

23.10

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Bolesław Góralewicz e-mail: rehabilitacja@jelenia. gora.pl fax: 75-75 47 503

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Wyremontuj kuchnię ZOZ-u