Czytasz dzięki

Wytrwałość i odwaga

opublikowano: 13-03-2019, 22:00

Celem każdego przedsiębiorstwa jest osiągnięcie sukcesu biznesowego, finansowego i wizerunkowego.

NIKODEM ISKRA, prezes Murapolu

Dla każdego może on być inaczej definiowany i posiadać różne wymiary, jednak niezależnie od tego, za każdym sukcesem stoją takie czynniki, jak wytrwałość, zaangażowanie i odwaga. To one pozwalają organizacji rosnąć, uczyć się i wyciągać wnioski z dotychczasowych doświadczeń. Do tego dochodzi jeszcze jeden element, jakim jest kreatywność, szczególnie ważna w czasach dużej konkurencji. Dzięki niej przedsiębiorstwo może tworzyć własny, innowacyjny model działania, wyróżniający je na tle rynku. Taką właśnie filozofią kieruje się, zwyciężający już drugi rok z rzędu, laureat Giełdowej Spółki Roku w kategorii „Sukces”, spółka Dino Polska.

Takie podejście jest bliskie również Grupie Murapol, dla której ubiegły rok także był udany. Zrealizowaliśmy rekordowy poziom przekazań 2,59 tys. mieszkań, czyli o ponad 125 proc. więcej r/r. Sprzedaliśmy 3,56 tys. lokali, odnotowując drugi rynkowy wynik i tym samym zachowując pozycję jednej z wiodących firm na rynku. Nadal posiadamy jeden z największych na rynku aktywnych banków ziemi, który na koniec ubiegłego roku obejmował tereny pozwalające na budowę około 20,9 tys. lokali, co zapewnia nam ciągłość działalności na najbliższe kilka lat. Stale pracujemy nad kolejnymi inwestycjami oraz możliwościami wdrożenia w nich innowacyjnych rozwiązań z zakresu automatyki mieszkaniowej. W efekcie tego powstał Home Management System (HMS), nasz autorski system infrastruktury technicznej i instalacji, dzięki któremu klienci otrzymali możliwość wyposażenia kupowanych lokali w rozwiązania smart home — Murapol Appartme. Z początkiem roku wprowadziliśmy do oferty ponad 2 tys. lokali w powstających na terenie całej Polski 13 inwestycjach, które zostaną wyposażone w HMS. Już planujemy kolejne działania, które pozwolą wznieść Murapol na jeszcze wyższy poziom rozwoju, a przez to odpowiadać na potrzeby mieszkaniowe jeszcze szerszego grona klientów. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane