Wzrosła sprzedaż BytomiaKZopublikowano: 2015-11-04 10:35W październiku sprzedaż Bytomia wzrosła o 31,4 proc. do 11 mln zł.Narastająco od początku roku sprzedaż wynosi 96,16 mln zł i jest o 30,9 proc. wyższa r/r. Marża detaliczna w okresie styczeń-październik wyniosła 53 mln zł, o 34 proc. więcej niż przed rokiem.