Gino Rossi zwiększyło sprzedaż

ISBNEWS
opublikowano: 04-11-2015, 14:03

Przychody ze sprzedaży grupy Gino Rossi wyniosły 22,5 mln zł w październiku br. i były wyższe o 8% niż rok wcześniej, poinformowała spółka. Po dziesięciu miesiącach tego roku sprzedaż grupy wzrosła o 7% r/r do 214 mln zł.

Sprzedaż spółki Gino Rossi (łącznie detaliczna i hurtowa) wyniosła 15,1 mln zł w październiku i była o 4% wyższa niż rok wcześniej. Sprzedaż detaliczna Gino Rossi wzrosła o 2% r/r do 12,4 mln zł, natomiast sprzedaż hurtowa zwiększyła się o 14% r/r i wyniosła 2,7 mln zł w październiku.

W okresie styczeń-październik sprzedaż spółki Gino Rossi wyniosła 126 mln zł i była wyższa o 5% w skali roku. Sprzedaż detaliczna wyniosła 94,7 mln zł i była wyższa o 5% r/r, zaś sprzedaż hurtowa po dziesięciu miesiącach tego roku zwiększyła się o 8% r/r do 31,3 mln zł.

Sprzedaż spółki Simple, realizowana wyłącznie w salonach własnych i do salonów franczyzowych, wyniosła 9,2 mln zł, tj. wzrosła o 15% w porównaniu do wyniku z października 2014 roku. W okresie styczeń-październik sprzedaż zwiększyła się o 11% r/r do 73,1 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNEWS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Gino Rossi zwiększyło sprzedaż