Z ziemi polskiej do Rosji...

Tadeusz Prusiński
02-11-2005, 00:00

Radiowy poradnik pokazuje możliwości funkcjonowania firm na polskim i rosyjskim rynku.

„Biznes bez granic” to tytuł radiowego poradnika dla polskich i rosyjskich przedsiębiorców. Jego autorami są Grzegorz Pawlak i Bogusław Żmijewski z Radia Olsztyn. Dwujęzyczny poradnik — cykl audycji, emitowanych na antenie olsztyńskiego radia w czwartki o 13.45 — został nagrodzony w konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Warmińsko-mazurskie jest jedynym województwem graniczącym z Rosją.

Radiowy poradnik pokazuje możliwości funkcjonowania firm na polskim i rosyjskim rynku. Mali i średni przedsiębiorcy z obu stron granicy dowiadują się o uwarunkowaniach prawnych i ekonomicznych, niezbędnych do prowadzenia interesów gospodarczych z zagranicznym partnerem. Poznają także normy prawne, regulujące obrót gospodarczy pomiędzy Unią Europejską a Rosją. W audycjach słyszą o możliwościach korzystania z pomocy gospodarczej dla inwestorów zagranicznych na terenie obydwu krajów. Otrzymują dane o źródłach informacji gospodarczej o partnerach zagranicznych oraz możliwości sprawdzenia ich wiarygodności biznesowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Prusiński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Z ziemi polskiej do Rosji...