Za 6 dni zacznie się Miesiąc Bankowości

Sławomir Erkiert
21-02-2001, 00:00

Za 6 dni zacznie się Miesiąc Bankowości

Ryszard Kokoszczyński, wiceprezes NBP, Henryka Pieronkiewicz, prezes PKO BP, i Jacek Kseń, prezes WBK, będą gośćmi rozpoczynającego się 27 lutego w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu Miesiąca Bankowości. Organizatorem jest Studenckie Koło Naukowe Bankowości. Wspólnym tematem dla dyskusji panelowych prowadzonych podczas MB są „Realia polskiego systemu bankowego w XXI wieku”.

Podczas inauguracyjnego spotkania w sali XVIII gmachu głównego AE, uczestnicy będą dyskutować na temat prywatyzacji PKO BP. W trakcie trwania Miesiąca Bankowości podejmowane będą jeszcze inne tematy, m.in. „Perspektywy bankowości hipotecznej w Polsce“, „Konsolidacja giełd papierów wartościowych” i jej wpływ na sytuację finansową spółek notowanych na GPW w Warszawie, oraz „Kredyty do lamusa. Alternatywne formy finansowania”. Uczestnictwo w dyskusjach jest bezpłatne. SE

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sławomir Erkiert

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Prawo / Za 6 dni zacznie się Miesiąc Bankowości