Czytasz dzięki

Żagle Warmii i Mazur – nagradzamy najlepszych!

  • Materiał partnera
opublikowano: 11-09-2018, 15:38

O nagrodę Żagle Warmii i Mazur po raz kolejny będą walczyć najlepsze przedsiębiorstwa regionu. Kto wygra w tym roku?

Prestiżowe wyróżnienie

Ruszyła kolejna edycja konkursu Żagle Warmii i Mazur; nagrody przyznawane są w trzech kategoriach. W pierwszej – Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur – wyłania się najlepsze produkty i usługi z Warmii i Mazur, a laureaci są promowani na rynkach regionalnym, krajowym i zagranicznym. Druga kategoria – Przedsiębiorstwo Odpowiedzialne Społecznie „WaMaBoss” ma wypromować postawy społecznej odpowiedzialności biznesu wśród mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw województwa. Kategoria Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości ma wspierać organizacje wdrażające filozofię zarządzania przez jakość (ang. Total Quality Management – TQM) oraz upowszechniać tę filozofię w województwie. Ta kategoria jest regionalną edycją konkursu Polskiej Nagrody Jakości. Każda kategoria ma kilka podkategorii, nagrody główne i wyróżnienia otrzyma łącznie 21 uczestników. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas gali 15 października 2018 r. w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej w Olsztynie.

Wspieramy lokalny biznes

W konkursie nagradzane są firmy wyróżniające się najlepszymi, wysokiej jakości produktami lub usługami oraz stosowaniem dobrych praktyk wobec pracowników i kontrahentów. – Specyfika warmińsko-mazurskich przedsiębiorstw utrudnia im konkurowanie z dużymi firmami, prowadzącymi masową produkcję – mówi marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin. – Żagle Warmii i Mazur pomagają laureatom konkursu w wypłynięciu na szerokie wody.

Są także drogowskazem dla konsumentów, którzy wiedzą, jakie produkty i usługi są warte ich uwagi – dodaje marszałek. Samorząd województwa jest odpowiedzialny za rozwój gospodarczy regionu, dlatego laureaci i podmioty wyróżnione w konkursie mogą liczyć na dodatkową promocję na rynku krajowym i międzynarodowym. – To dobra i ugruntowana forma promocji organizacji, produktów i usług najważniejszych w realizacji strategii rozwoju regionu. Sukcesy odnoszą organizacje łatwo dostosowujące się do coraz wyższych wymagań, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, spełniające oczekiwania klientów oraz otwarte na potrzeby otoczenia, dobrowolnie uwzględniające interes społeczny – podkreśla marszałek.

Dołącz do najlepszych

Nabór do konkursu jest wciąż otwarty, wszyscy przedsiębiorcy z Warmii i Mazur, którzy chcą zawalczyć o tę prestiżową nagrodę, mają jeszcze czas na wysłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dostępne są online: www.warmia.mazury.pl, w zakładce Turystyka i Promocja /Konkurs Żagle Warmii Mazur lub na: www.invest.warmia.mazury.plZgłoszenia można przesyłać drogą pocztową na adres:  Departament Koordynacji Promocji, 10-447 Olsztyn, ul. Głowackiego 17, tel. 89 512 51 70 oraz drogą elektroniczną w formie skanu na adres: biuropromocji@warmia.mazury.pl.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Dowiedz się więcej: www.invest.warmia.mazury.pl

fb/warmia i mazury zdrowe zycie czysty zysk

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Materiał partnera

Polecane