Zamówienia publiczne po nowemu

opublikowano: 06-11-2013, 00:00

Już 22 listopada w Warszawie odbędzie się seminarium eksperckie podsumowujące projekt „Nowe podejście do zamówień publicznych — szkolenia i doradztwo”.

Podczas spotkania organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości zaprezentowane zostaną m.in. wyniki badań prowadzonych w ramach przedsięwzięcia i dotyczących rynku zamówień publicznych.

Uczestnicy poznają zmiany, do jakich doszło w tym obszarze od 2011 r. Będzie mowa o tym, jak zwiększyć dostęp sektora MSP do rynku zamówień publicznych. Osoby zainteresowane udziałem powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy ze strony http://badania.parp.gov. pl/files/74/75/76/479/18109. doc i przesłać go najpóźniej do 18 listopada na adres osrodek_badan@parp.gov.pl. Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji: Maja Wasilewska z PARP, tel.: +22 432-89-16. [SACH]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu