🚀 Ruszają zapisy na Akademię Giełdową XX 📈🎓
Kiedy? 27.02-01.03
Gdzie? Warsaw Spire, Siedziba Dentons, Rotunda PKO, Sala Notowań GPW
Co? Akademia Giełdowa XX to świetna okazja do zdobycia wiedzy z zakresu rynków kapitałowych, nawiązania kontaktów z ekspertami branży finansowej oraz poznania osób o podobnych zainteresowaniach. Szereg prelekcji i warsztatów oraz finalny panel dyskusyjny poszerzą horyzonty inwestycyjne uczestników i pozwolą zanurzyć się w świat finansów.
Dlaczego warto dołączyć do Akademii Giełdowej XX?
Spotkasz Liderów Branży
Prelekcje i warsztaty prowadzone są przez profesjonalistów z branży finansowej takich jak: Biuro Maklerskie mBanku, PKO TFI, Longterm.pl, Dentons oraz Biuro Maklerskie PKO BP. Finalizujący panel dyskusyjny z prezesami spółek Vercom S.A., GPW Tech i Senior Investment Managerem MCI Capital to nieoceniona szansa na zdobycie wiedzy o perspektywach branży technologicznej z ust jej liderów.
Zdobędziesz cenne nagrody od partnerów wydarzenia.
Zgłębiaj wiedzę z książkami od PWN, Maklerskiej, Longterm.pl.
Otrzymaj ekskluzywne roczne abonamenty Longterm.pl (o wartości 3990 zł każdy!).
Rozwijaj umiejętności z kursami VOD Związku Maklerów i Doradców oraz Fundacji GPW.
Prestiżowe miejsca spotkań
Weź udział w Akademii Giełdowej, sesje której będą odbywały się w unikatowych lokalizacjach Warszawy - Warsaw Spire, siedziba Dentons, Rotunda PKO, Sala Notowań Giełdy Papierów Wartościowych.
Rekrutacja trwa do 13.02!
Nie przegap szansy na przyspieszenie swojej kariery w branży inwestycyjnej i dołącz do grona osób, które kształtują przyszłość rynków finansowych.
Liczba miejsc jest ograniczona!
👉 Link do zgłoszenia >>TUTAJ<<
Partnerem medialnym wydarzenia jest “Puls Biznesu”. Studenci kilkunastu polskich uczelni mają bezpłatny dostęp do treści premium PB. Sprawdź >>TUTAJ<<, czy możesz nas czytać za darmo.
Materiał zewnętrzny: Klub Inwestora działający przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie