Zapraszamy na targi Dom i Ziemia

Radosław Górecki
24-10-2000, 00:00

Zapraszamy na targi Dom i Ziemia

25-27 października 2000 r. w Pałacu Kultury i Nauki odbędą się Międzynarodowe Targi Nieruchomości Dom i Ziemia 2000. Wśród wystawców znajdą się agencje nieruchomości, pośrednicy, firmy deweloperskie i budowlane, banki, instytucje finansowe, inwestorzy, samorządy lokalne, administratorzy i właściciele nieruchomości, firmy ubezpieczeniowe, firmy audytorskie i doradcze, architekci, projektanci, portale i providerzy internetowi, stowarzyszenia i wydawnictwa fachowe. Patronat honorowy na targami sprawuje Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast oraz Polska Federacja Rynku Nieruchomości.

Oprócz stoisk targowych uczestnicy imprez mogą wziąć udział w licznych debatach i seminariach. Wśród nich odbędzie się między innymi debata publiczna „Powierzchnie handlowe w centrach czy na obrzeżach miast”, którą poprowadzi przedstawiciel „Pulsu Biznesu”. Zaprezentowane zostaną na niej najnowsze tendencje rozwoju powierzchni handlowych i rola agencji nieruchomości w obsłudze tego rynku. Debata odbędzie się 26 października w godzinach 10.30-11.30 w sali im. Puszkina.

Kolejną debatą, którą poprowadzi przedstawiciel „PB”, będzie „Nabywanie nieruchomości w Polsce przez cudzoziemców”. Zapraszamy na nią wszystkich zainteresowanych tą tematyką. W debacie będzie uczestniczyć przedstawiciel Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Debata ta odbędzie się także 26 października w godzinach 13.45- -14.45 w sali im. Rudniewa. RG

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Radosław Górecki

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zapraszamy na targi Dom i Ziemia