Zaprezentuj swoją innowację

opublikowano: 05-08-2013, 00:00

Na targach techniki przemysłowej i innowacji autorzy nowatorskich rozwiązań mogą promować produkty i znaleźć kontrahentów.

Jesienią innowatorzy po raz kolejny zjadą do stolicy Pomorza. Od 24 do 25 października odbędzie się tam dziewiąta już edycja Targów Techniki Przemysłowej, Nauki i Innowacji „Technicom- Innowacje”. To okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i podjęcia współpracy między przedsiębiorcami a przedstawicielami świata nauki dotyczącej nowych technik i technologii. Na targach można zaprezentować i promować produkty z różnych dziedzin techniki, np. automatyki, elektroenergetyki, informatyki i medycyny. Wystawcy będą rywalizować w konkursie Grand Prix Innowacje 2013 oraz o Medal Mercurius Gedanensis za najlepszy produkt prezentowany na targach. Najciekawsze projekty zostaną uhonorowane nagrodami specjalnymi. Targom będą towarzyszyć Pomorskie Dni Energetyki promujące ten obszar. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie http://technicontargi.amberexpo.pl/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Zaprezentuj swoją innowację