Zarmen już nie chce akcji Elektrobudowy

opublikowano: 20-09-2019, 11:51

Spółka Zarmen odstąpiła od udziału w procesie dokapitalizowania Elektrobudowy.

13 września Zarmen złożył wiążącą ofertę i był gotów objąć akcje za ponad 30 mln zł. Dzięki temu miał osiągnąć 64,83-65,5 proc. udziału.

Elektrobudowa, którą kieruje Jacek Podgórski, znalazła się w trudnej sytuacji po tym, jak finansowanie wstrzymały banki.
Zobacz więcej

W trudnym położeniu:

Elektrobudowa, którą kieruje Jacek Podgórski, znalazła się w trudnej sytuacji po tym, jak finansowanie wstrzymały banki. Fot. ARC

Tym samym jedynym zainteresowanym spółką jest Starhedge.

Elektrobudowa przedstawiła dziś wyniki za II kwartał - skonsolidowana strata netto wyniosła 103,7 mln zł, a przychody sięgnęły 121,2 mln zł.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu