Złap kontrakt: CO potrzebuje remontu

opublikowano: 02-07-2013, 00:00

Urząd Gminy Budzyń ogłasza przetarg

Urząd Gminy Budzyń, w powiecie chodzieskim, szuka firmy, która dokona termomodernizacji ośrodka kultury, ośrodka zdrowia, przedszkola. Chodzi głównie o prace związane z remontem instalacji centralnego ogrzewania, w przypadku ośrodka kultury również o wymianę pokrycia dachu, izolację przeciwwilgociową fundamentów, ocieplenie ścian, wymianę okien. Wykonane prace mają być objęte trzyletnią rękojmią i gwarancją. Prace w ośrodku zdrowia i przedszkolu mają się zakończyć do połowy września 2013 r.

Na roboty w ośrodku kultury jest czas do końca kwietnia 2014 r. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej jedno zlecenie obejmujące remont lub wykonanie nowej instalacji centralnego ogrzewania, docieplenie ścian i stropodachów o wartości nie mniejszej niż 400 tys. zł. Muszą też mieć polisę odpowiedzialności cywilnej na 500 tys. zł. Wadium to 10 tys. zł.

WAŻNA DATA

18.07

Tego dnia o godz. 11.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte tego samego dnia w południe.

Kontakt:

Maciej Grabarski tel.: 67-28 43 201 wew. 22 fax: 67-28 43 370 e-mail: m.grabarski@budzyn.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu