Złap kontrakt: Dopilnuj sieci szerokopasmowej

KA
opublikowano: 18-04-2013, 00:00

Urząd Miejski w Częstochowie szuka inżyniera projektu

Urząd Miejski w Częstochowie szuka inżyniera projektu dla budowy sieci szerokopasmowej, realizowanej w systemie zaprojektuj i wybuduj. O kontrakt mogą się ubiegać podmioty, które w ostatnich trzech latach co najmniej raz nadzorowały w ramach jednego kontraktu roboty budowlane o wartości nie mniejszej niż 1 mln zł.

Takie same doświadczenie musi też mieć osoba pełniąca funkcje kierownika zespołu, przy czym jej ogólne doświadczenie zawodowe w zakresie nadzorowania robót budowlanych nie może być krótsze niż dwa lata. Musi też dysponować uprawnieniami do kierowania robotami o specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

W zespole mają też być osoby z uprawnieniami do nadzorowania robót o specjalności telekomunikacyjnej, drogowej i instalacyjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych. Osoba, pełniąc funkcję specjalisty ds. nadzoru konfiguracji urządzeń aktywnych, ma mieć trzyletnie doświadczenie zawodowe.

WAŻNA DATA

6.05

Tego dnia o godz. 9.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte o godz. 10.

Kontakt:

Anna Szymczyk (przedmiot zamówienia) tel.: 34-37 07 636 Agnieszka Marchewka (sprawy proceduralne) tel.: 34-37 07 618

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Dopilnuj sieci szerokopasmowej