Złap kontrakt: Francuzi chcą kontrahentów z Polski

SACH
opublikowano: 17-05-2012, 00:00

Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa (FIPH) w Warszawie oraz Izba Przemysłowo-Handlowa w Alzacji organizują misję firm znad Loary do Polski. Od 21 do 24 maja odbywać się będą indywidualne spotkania przedsiębiorców z obu krajów.

Firmy zainteresowane udziałem w spotkaniach powinny zgłaszać się do 18 maja.

Organizatorzy zapraszają na nie wszystkie zainteresowane polskie firmy, które chcą rozwinąć kontakty handlowe i znaleźć zagranicznych kontrahentów.

Do Polski przyjadą firmy z Alzacji reprezentujące wiele branż — producenci m.in. części przemysłowych z tworzyw sztucznych, tapicerki i tekstyliów dekoracyjnych oraz maszyn do drewna opałowego.

Będą też przedstawiciele regionalnego przemysłu spożywczego — producenci alzackiej żywności i win. Spotkania odbędą się w Warszawie, ale jest też możliwość zorganizowania ich w innych miastach. Więcej informacji udziela organizator misji.

Kontakt

Lilla Bacha, Francuska Izba Przemyslowo-Handlowa w Polsce tel.: +48 22 696-75-86

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu