Złap kontrakt: Potrzebny audyt wydatków na IT

opublikowano: 18-10-2012, 13:00

Instytut Zootechniki z Krakowa szuka audytora

Instytut Zootechniki Państwowy Instytut Badawczy z Krakowa szuka firmy, która dokona audytu projektu „Budowa teleinformatycznej platformy wymiany wiedzy o jakości i bezpieczeństwie produkcji zwierzęcej” za okres od 1 lipca 2008 do 31 sierpnia 2012 r. W tym czasie na system wydano ponad 10 mln zł. Na wykonanie zadania przeznaczono 30 dni, z tym że rozpoczęcie audytu musi nastąpić nie później niż 5 dni od podpisania umowy.

O zlecenie mogą się ubiegać podmioty, które w ostatnich trzech latach wykonały przynajmniej dwa audyty na podstawie przepisów rozporządzenia ministra nauki i szkolnictwa wyższego w sprawie przeprowadzania audytu zewnętrznego wydatkowania pieniędzy na naukę dla projektów dofinansowanych z pieniędzy publicznych o wartości co najmniej 10 mln zł każdy, w tym co najmniej jednego korzystającego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

WAŻNA DATA

6.11

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Robert Eckert, kierownik projektu tel.: 666-081 213 e-mail: robert.eckert@izoo. krakow.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Potrzebny audyt wydatków na IT