Złap kontrakt: Przebuduj most nad Motławą

KA
opublikowano: 28-06-2012, 00:00

Powiat Gdański z siedzibą w Pruszczu Gdańskim szuka wykonawcy remontu mostu nad Motławą. Jest to most żelbetowy, płytowy, jednoprzęsłowy o długości nieco ponad 25 metrów. Remont ma być prowadzony w sposób umożliwiający wahadłowy ruch samochodów i zakończony do 30 października 2012 r.

Zleceniodawca nie przewiduje możliwości wykonania rusztowań w nurcie rzeki. Do wykonania remontu spodu konstrukcji i elementów podpór słupowych konieczne będzie użycie rusztowań podwieszanych lub środków pływających.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwa podobne remonty o wartości nie mniejszej niż 300 tys. zł każdy i dysponujące równocześnie polisą odpowiedzialności cywilnej na 350 tys. zł. Oferty muszą poprzeć wpłatą 10 tys. zł wadium. Wybrany wykonawca będzie musiał zabezpieczyć należyte wykonanie umowy kwotą równą 3 proc. ofertowej ceny brutto.

WAŻNA DATA

16.07

Tego dnia o godz. 11.30 mija termin składnia ofert. Zostaną otwarte w południe.

Kontakt:

Marzena Żuchowska (sprawy formalne) tel.: 58-773 12 55 Sabina Bobkowska (sprawy merytoryczne) tel.: 58-773 12 26

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Przebuduj most nad Motławą