Złap kontrakt: Przygotuj miejsce dla biznesu

KA
opublikowano: 21-06-2012, 00:00

Podkrakowska gmina Skała szuka wykonawcy infrastruktury dla planowanej strefy aktywności gospodarczej. W skład zlecenia wchodzi wykonanie projektów, a następnie rozbiórka istniejących budynków, budowa nowych dróg, linii energetycznych, sieci wodnokanalizacyjnej, gazowej, teletechnicznej oraz urządzenie zieleni wraz z jej pielęgnacją przez rok.

Całość ma być gotowa do końca 2013 r. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały w formule projektuj i buduj przynajmniej jedno zlecenie z zakresu infrastruktury o wartości nie mniejszej niż 3 mln zł, a w ostatnich trzech latach wykonały przynajmniej dwa zlecenia związane z opracowaniem dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego.

Zatrudniani projektanci i kierownicy robót muszą mieć przynajmniej trzyletnie doświadczenie zawodowe. Niezbędne jest też ubezpieczenie OC na 4 mln zł i 3 mln zł w gotówce lub zdolności kredytowej. Wadium to 100 tys. zł.

WAŻNA DATA

10.07

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

Tadeusz Boroń tel.: 12-389 10 98 wew.102 Dorota Buczek tel.: 12-380 51 15

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu