Złap kontrakt: Tajwan zaprasza firmy do Tajpej

MAG
opublikowano: 03-09-2012, 00:00

Taiwan Trade Center Warsaw, oddział rządowej agencji TAITRA, organizuje spotkania handlowe w ramach projektu „Trade with the EU”.

— Spotkania z producentami i dystrybutorami tajwańskimi, dobranymi pod kątem produktów poszukiwanych przez polską firmę, będą odbywać się w Tajpej na Tajwanie 24 października 2012 r. Uczestnikom zwracamy koszty biletu lotniczego, zapewniamy zakwaterowanie w hotelu oraz transport na miejscu — mówi Paweł Kotański z TTCW.

W programie mogą wziąć udział tylko firmy, które w ostatnich dwóch latach nie otrzymały żadnego dofinansowania z TAITRA, a ich roczny obrót przynajmniej raz w ostatnich dwóch latach przekroczył 10 mln USD.

— Zainteresowani muszą przesłać do TTCW wypełniony formularz zgłoszeniowy z dokładnym opisem poszukiwanych produktów. Potem dostaną do weryfikacji listę firm tajwańskich, z którymi będą się spotykać. Ich obowiązkiem jest uczestnictwo we wszystkich zorganizowanych spotkaniach — opowiada Paweł Kotański.

WAŻNA DATA

24.10

Tego dnia odbędą się w Tajpej spotkania polskich firm z tajwańskim biznesem.

Kontakt:

Paweł Kotański pawel.kotanski@ttcw.it.pl tel.: 22 288 82 00-1

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu