Złap kontrakt: Wyremontuj leśniczówkę

opublikowano: 11-04-2013, 00:00

Nadleśnictwo Szubin, w powiecie nakielskim ogłasza przetarg

Nadleśnictwo Szubin, w powiecie nakielskim, szuka wykonawcy modernizacji siedziby Leśnictwa Drogosław. Chodzi o remont leśniczówki, budynku gospodarczego, garażu, rozbiórkę czterech budynków gospodarczych, budowę wiaty drewnianej i zagospodarowanie terenu.

To ostatnie zadanie obejmuje m.in. przebudowę studzienek kanalizacyjnych. Wadium ustalono na 6 tys. zł. Całość ma być gotowa w ciągu 90 dni od udzielenia zamówienia.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwa zlecenia polegające na budowie lub remoncie budynku o wartości każdej nie mniejszej niż 200 tys. zł, posiadają w gotówce lub w formie zdolności kredytowej 250 tys. zł, a ich obroty za ostatni rok były nie mniejsze niż 500 tys. zł.

Wybrany wykonawca będzie musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy wysokości 10 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie.

WAŻNA DATA

26.04

Tego dnia o godz. 9 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Karol Kubacki fax: 52-391 03 37 e-mail: Szubin@torun.lasy.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane