Złap kontrakt: Wyremontuj przepompownię

opublikowano: 08-07-2013, 00:00

Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin szuka firmy

Spółka o nazwie Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gogolin, z Gogolina w powiecie krapkowickim, szuka firmy, która do połowy listopada zmodernizuje należącą do spółki przepompownię ścieków w miejscowości Górażdże. Zamawiający podkreśla, ze obiekt wykazuje dalekoidące zużycie, planowane roboty sprowadzają się więc w praktyce do wymontowania urządzeń technologicznych i po remoncie elementów konstrukcyjnych zastąpienia ich nowymi.

Na czas prac należy stworzyć tymczasowy układ odprowadzania ścieków. O zlecenie mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwa remonty przepompowni o wartości każdego nie mniejszej niż 300 tys. zł oraz dysponują ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej na kwotę 600 tys. zł. Formalnym warunkiem uczestnictwa w przetargu jest jeszcze wpłacenie 12 tys. zł wadium.

WAŻNA DATA

22.07

Tego dnia o godz. 10 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Adrian Mróz, sprawy formalne e-mail: przetargi@kpwgogolin.pl Anna Michałek, sprawy merytoryczne e-mail: apm.am@op.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane