Złap kontrakt: Wyremontuj zabytkową kamienicę

KA
opublikowano: 13-08-2013, 00:00

Wspólnota mieszkaniowa z Brzegu poszukuje wykonawcy

Jedna ze wspólnot mieszkaniowych z Brzegu, reprezentowana przez spółkę Miejski Zarząd Mienia Komunalnego, szuka firmy, która wyremontuje dach, strop nad drugim piętrem, ociepli ściany, naprawi spękania i wzmocni ściany w jej budynku. Całość ma być skończona do 30 listopada, przy czym wspólnota dysponuje już pozwoleniem na budowę.

By ubiegać się o kontrakt, trzeba dysponować kierownikiem budowy o specjalności konstrukcyjno-budowlanej, który ma co najmniej dwuletnię praktykę przy obiektach zabytkowych, oraz inspektorem ochrony zabytków.

Zainteresowani wykonawcy musieli też wykonać w ostatnich pięciu latach przynajmniej dwa remonty elewacji i dachu, z których przynajmniej jedna musiała być związana z budynkiem wpisanym do rejestru zabytków. Wartość tych robót musiała zaś wynosić minimum 60 tys. zł. Wadium nie jest wymagane.

Wybrany wykonawca będzie zaś musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy wysokości 4 proc. ceny całkowitej podanej w ofercie.

WAŻNA DATA

26.08

Tego dnia o godz. 8.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

KONTAKT:

Józef Aftarczuk

sprawy merytoryczne tel.: 77-416 42 15

Agnieszka Dereń

sprawy formalne tel.: 77-416 42 15

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Wyremontuj zabytkową kamienicę