Złap kontrakt: Zabetonuj armatę i miotacz bomb

KA
opublikowano: 02-04-2013, 00:00

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu ogłasza przetarg

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu szuka firmy, która zajmie się montażem relingów na dwóch okrętach muzealnych, a także wykona fundamenty, a następnie zamontuje na nich m.in. maszt niszczyciela ORP „Burza”, armatę okrętową kalibru 100 mm, miotacz bomb głębinowych i działko automatyczne kalibru 37 mm.

Całość ma być gotowa do 7 maja 2013 r. O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach wykonały przynajmniej dwie roboty związane z wznoszeniem konstrukcji stalowej o łącznej wartości 100 tys. zł netto, wykażą, że w ostatnich trzech latach miały obroty nie mniejsze niż 150 tys. zł i posiadają na koncie lub w postaci zdolności kredytowej 100 tys. zł. Co najmniej na 100 tys. zł ma też opiewać polisa odpowiedzialności cywilnej. Wadium nie jest wymagane. Wybrany wykonawca będzie musiał wnieść zabezpieczenie należytego wykonania umowy w wysokości 5 proc. ceny umownej brutto.

WAŻNA DATA

12.04

Tego dnia w południe mija termin składania ofert. Zostaną otwarte kwadrans później.

Kontakt:

Mirosława Płat, kierownik administracyjny muzeum tel.: 94-352 52 53 wew. 10

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu