Złap kontrakt: Zaplanuj przebudowę podziemia

opublikowano: 28-01-2013, 00:00

Urząd Miejski w Białymstoku szuka wykonawcy dokumentacji przebudowy przejścia podziemnego i budowy dwóch kładek dla pieszych.

Obiekty te znajdują się częściowo na terenie Polskich Kolei Państwowych. W ramach zlecenia inwestor chce otrzymać nie tylko projekt budowlany i wykonawczy, które są niezbędne do realizacji prac budowlanych, ale też kosztorys inwestorski i plan organizacji ruchu na czas budowy.

Dokumenty związane z przejściem podziemnym mają być gotowe do końca października 2013 r., a związane z kładkami do końca stycznia 2014 r. O kontrakt mogą się ubiegać przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach wykonały przynajmniej trzy zamówienia na dokumentację przebudowy obiektów inżynierskich.

Muszą dysponować przynajmniej jedną osobą z uprawnieniami projektowymi lub do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie o specjalności mostowej. Wadium nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

18.02

Tego dnia o godz. 9.45 mija termin składania ofert. Należy je składać w Zarzą dzie Dróg i Inwestycji Miejskich przy ul. Składowej. Zostaną otwarte o godz. 10.

Kontakt:

Bożena Trembowska tel.: 85-869 67 34 Anna Biendzio tel.: 85-869 62 80

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu