Złap kontrakt: Zaplanuj przebudowę podziemia

Urząd Miejski w Białymstoku szuka wykonawcy dokumentacji przebudowy przejścia podziemnego i budowy dwóch kładek dla pieszych.

Obiekty te znajdują się częściowo na terenie Polskich Kolei Państwowych. W ramach zlecenia inwestor chce otrzymać nie tylko projekt budowlany i wykonawczy, które są niezbędne do realizacji prac budowlanych, ale też kosztorys inwestorski i plan organizacji ruchu na czas budowy.

Dokumenty związane z przejściem podziemnym mają być gotowe do końca października 2013 r., a związane z kładkami do końca stycznia 2014 r. O kontrakt mogą się ubiegać przedsiębiorstwa, które w ostatnich trzech latach wykonały przynajmniej trzy zamówienia na dokumentację przebudowy obiektów inżynierskich.

Muszą dysponować przynajmniej jedną osobą z uprawnieniami projektowymi lub do sprawowania samodzielnych funkcji w budownictwie o specjalności mostowej. Wadium nie jest wymagane.

WAŻNA DATA

18.02

Tego dnia o godz. 9.45 mija termin składania ofert. Należy je składać w Zarzą dzie Dróg i Inwestycji Miejskich przy ul. Składowej. Zostaną otwarte o godz. 10.

Kontakt:

Bożena Trembowska tel.: 85-869 67 34 Anna Biendzio tel.: 85-869 62 80

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Złap kontrakt: Zaplanuj przebudowę podziemia