Złap kontrakt: Zeskanuj stare czasopismo

opublikowano: 05-07-2013, 00:00

Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej z Warszawy ogłasza przetarg

Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej z Warszawy (WCEO), która przeprowadzi proces digitalizacji czasopisma „Wiarus. Organ podoficerów wojska lądowego i marynarki wojennej” z lat 1930-1939 ze zbiorów Centralnej Biblioteki Wojskowej.

Usługa ma polegać na zeskanowaniu około 49 tys. stron do formatu tiff wraz z zapisaniem na nośnikach danych, a następnie na przekonwertowaniu plików do formatu pdf i zapisaniu tych plików na osobnych nośnikach.

Wszystkie nośniki mają być przekazane WCEO, przy czym każdy ma mieścić całość skanowanych roczników i zapewniać połączenie z komputerem o szybkości nie mniejszej niż USB 3.0. Prace mają się odbywać w siedzibie zamawiającego w godz. 7.30-15 i zostać skończone do połowy listopada.

O kontrakt mogą się ubiegać firmy, które dysponują skanerem diodowym, pozbawionym promieniowania cieplnego UV i IR, wyposażonym natomiast w stół szalkowy o regulowanym stopniu rozwarcia, do bezpiecznego skanowania zbiorów oprawnych.

WAŻNA DATA

23.07

Tego dnia o godz. 9.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte pół godziny później.

Kontakt:

fax: 22-68 24 559

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Polecane