Złoty bez większych zmian we wtorek rano

Internet Securities
opublikowano: 25-04-2006, 09:44

Wtorkowy poranek nie przynosi większych zmian w notowaniach EUR/PLN i USD/PLN. O godzinie 9:16 za euro trzeba było zapłacić 3,8569 zł, natomiast za dolara 3,1125 zł. Oznacza to odpowiednio wzrost i spadek o 0,1 grosza.

Wtorkowy poranek nie przynosi większych zmian w notowaniach EUR/PLN i USD/PLN. O godzinie 9:16 za euro trzeba było zapłacić 3,8569 zł, natomiast za dolara 3,1125 zł. Oznacza to odpowiednio wzrost i spadek o 0,1 grosza.

Utrzymujące się dobre nastroje na rynku, wskazująca na dalsze umocnienie złotego sytuacja techniczna oraz realne wzrosty EUR/USD to elementy, które mogą dziś prowadzić do dalszego spadku kursów EUR/PLN i USD/PLN.

Z uwagi jednak na rosnące wyprzedanie, bliskość ważnych wsparć (3,83 zł dla euro i 3,09 zł dla dolara), jak również w związku z wczorajszym obniżeniem perspektywy ratingu Polski z pozytywnej na stabilną przez agencję S&P (z powodu trwającej niepewności politycznej i pogarszających się perspektyw przyjęcia euro), wzmocnienie to nie będzie duże.

Rynek powinien już bowiem przygotowywać się do większego odbicia po dwóch tygodniach spadków. Zbliżający się długi weekend może skutecznie zachęcać do realizacji zysków.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Złoty bez większych zmian we wtorek rano