Zmiana warty w Digital Avenue

KZ
opublikowano: 06-03-2013, 10:35

Piotr Bocheńczak zastąpił Piotra Wąsowskiego w fotelu prezesa Digital Avenue. Spółka rozszerzy działalność o e-commerce.

Piotr Bocheńczak związany jest z Digital Avenue od 2010 roku. Był współzałożycielem spółki Styl.Media - wydawcy portalu Styl.fm, gdzie odpowiadał m.in. za działy IT i rozwoju portali. Po połączeniu z Digital Avenue zarządzał portalami wchodzącymi w skład grupy kapitałowej.

- Nowy prezes skupi się na dalszej konsolidacji rynku, rozwoju i optymalizacji działania portali zarządzanych przez Digital Avenue oraz finalizacji połączenia ze spółką Medousa, prowadzącą serwis Fotosik, której od stycznia 2013 r. jest również prezesem - podano w komunikacie.

Jednym z głównych zadań nowego prezesa będzie również budowa nowej części grupy Digital Avenue, czyli e-commerce.

– Uważam, że przyszedł czas generowania przychodów z kolejnego źródła jakim jest e-commerce. Użytkownicy naszych portali to  ponad 3 mln osób stanowiących ciekawą grupę docelową dla produktów z segmentu lifestyle i uroda.- twierdzi Bocheńczak.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Zmiana warty w Digital Avenue