Sikora bije rekordy

KWS
opublikowano: 21-03-2018, 18:22
aktualizacja: 21-03-2018, 18:24

Sławomir Sikora, szef Banku Handlowego został powołany na kolejną kadencję. Do zarządu weszła Natalia Bożek.

Rada nadzorcza Banku Handlowego w Warszawie powołała w środę prezesa Sławomira Sikorę na szóstą kadencję, która rozpocznie się 28 maja. Jest on szefem banku od lipca 2003 r. Od marca 2005 r. pełni funkcję Chief Executive Officer i Citi Country Officer, odpowiadając za całość operacji Citi w Polsce.  Należy do grona najdłużej urzędujących prezesów w polskiej bankowości.

Do zarządu weszła dołączyła również Natalia Bożek. Nowa wiceprezes powołana została na trzyletnią kadencję, która rozpoczęła się w środę. Zajęła wakat po odpowiedzialnym za finanse banku Witoldzie Zielińskim, który zrezygnował z funkcji pod koniec stycznia. Zostaje w strukturach banku, jednak na razie bank nie chce ujawnić, jaką zajmie posadę.

Natalia Bożek jest trzecią kobietą, która zasiada w zarządzie Banku Handlowego, obok Barbary Sobali odpowiedzialnej za ryzyko i Katarzyny Majewskiej, która nadzoruje obszar technologii. W banku pracuje od 1999 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KWS

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Banki / Sikora bije rekordy