Zmiany w Jones Lang LaSalle

opublikowano: 26-02-2013, 00:00

Kadry

TOMASZ TRZÓSŁO

Awansował na dyrektora zarządzającego polskiego oddziału firmy Jones Lang LaSalle. Zacznie pełnić obowiązki 1 kwietnia 2013 r. Wcześniej pracował na stanowisku dyrektora działu rynków kapitałowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Z Jones Lang LaSalle jest związany od 15 lat. Poprzedni dyrektor zarządzający, John Duckworth, po czterech latach pracy w Polsce przenosi się do Londynu, gdzie zasiądzie w zarządzie brytyjskiego oddziału Jones Lang LaSalle.

VIRGINIE DE BAERE

Została dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami w Polsce. Będzie nadzorować projekty handlowe, biurowe i magazynowe w naszym kraju, zajmie się też rozwojem usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Wcześniej pracowała na takim samym stanowisku w Czechach. Ma 14-letnie doświadczenie na rynkach nieruchomości w CEE. Jest absolwentką University of Gent w Belgii i Sheffield Hallam University w Wielkiej Brytanii.

DOROTA CHOMUNTOWSKA

Objęła stanowisko dyrektora do spraw zarządzania nieruchomościami handlowymi w Polsce. Będzie kierowała pracami zespołu, zajmie się też budowaniem relacji z klientami. Jej bezpośrednią przełożoną będzie Virginie de Baere. Chomuntowska przednio pracowała na podobnym stanowisku w firmie Colliers International. Wcześniej była dyrektorem centrów handlowych zarządzanych przez Apsys Management i TK Polska Operations oraz dyrektorem generalnym w EMCM. Ma tytuł CPM (Certified Property Manager) nadawany przez Instytut Zarządzania Nieruchomościami i polską licencję zarządcy nieruchomości.

PAVEL SCHANKA

Dołączył do Jones Lang LaSalle jako dyrektor działu zarządzania nieruchomościami w Czechach i CEE. Będzie odpowiadał za zarządzanie nieruchomościami w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej pracował m.in. w zespole Commercial Real Estate Financing (Unicredit Bank), CBRE i GE Capital Real Estate. Schanka ukończył studia na kierunku Property Investment & Portfolio Management na Uniwersytecie w Reading, ma również dyplom praskiego Uniwersytetu Ekonomicznego w dziedzinie prawa oraz finansów i księgowości.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Joanna Dobosiewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu