Zmiany za kierownicą Volvo Polska

opublikowano: 07-02-2019, 13:26

Nowym prezesem Volvo Polska, firmy zajmującej się produkcją autobusów i autokarów turystycznych został właśnie Ulf Magnusson.

Nową funkcję będzie łączył z dotychczasową, czyli stanowiskiem starszego wiceprezesa Europejskiego Regionu Biznesowego Volvo Buses. Tę funkcję pełni od 2013 r.

Zobacz więcej

Ulf Magnusson

Materiały Prasowe

Ulf Magnusson pracuje w Grupie Volvo od ponad 20 lat. Zanim trafił do firmy odpowiadającej za segment autobusów był dyrektorem zarządzającym Volvo Trucks w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Nowym wiceprezesem Volvo Polska Centrum Przemysłowe Autobusy został z kolei Petteri Vuori, który zastąpił na tym stanowisku Bengta Lundströma.

Również on ma bogate doświadczenie inżynierskie w branży autobusowej. Wcześniej zajmował stanowiska w różnych firmach przemysłowych, a także w organizacji Volvo Buses – w Finlandii, w Polsce i w Indiach. Ostatnio pracował na stanowisku dyrektora zarządzającego w firmie Carrus Delta OY, która jest partnerem Volvo w Finlandii.


e4037212-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
OŚ, czyli Obserwator Środkowoeuropejski
Newsletter autorski Bartłomieja Mayera
ZAPISZ MNIE
OŚ, czyli Obserwator Środkowoeuropejski
autor: Bartłomiej Mayer
Wysyłany raz w tygodniu
Bartłomiej Mayer
Autorski przegląd informacji gospodarczych z krajów Europy Środkowej: Ukrainy, Białorusi, Czech, Słowacji i Węgier.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy