Zmodernizowany kompleks Korona w Krakowie

opublikowano: 23-10-2017, 22:00

Zakończono modernizację krakowskiego parku biurowego Korona (36,8 tys. mkw.) należącego do firmy GTC.

Kompleks został zbudowany według projektu pracowni DDJM Biuro Architektoniczne i oddany do użytku w 2007 r. Wchodzące w jego skład biurowce Galileo, Newton, Edison i Pascal znajdują się przy ulicy Armii Krajowej, głównej arterii miasta.

Podczas modernizacji utworzono wokół kompleksu zielone pergole. Całkowicie odnowiono również lobby recepcyjne czterech budynków. W biurowcu Edison na parterze pojawiły się udogodnienia na wyłączny użytek najemców, m.in. siłownia, grota solna i nowoczesna sala konferencyjna.

— Jesteśmy zarówno deweloperem, jak i właścicielem wszystkich budynków kompleksu. Z tego względu zależy nam, by cały czas podnosić komfort najemców — mówi Justina Ivan, dyrektor ds. najmu powierzchni komercyjnych GTC. Zdaniem Carlosa Panka, konsultanta działu powierzchni biurowych Savills, od oddania do użytku pierwszego budynku kompleks stał się już bardzo rozpoznawalny wśród mieszkańców Krakowa, m.in. dzięki lokalizacji, głównym najemcom i ponadczasowej architekturze.

— Przeprowadzona przez dewelopera modernizacja miała na celu dostosowanie tych obiektów do obecnych standardów rynkowych przez podniesienie jakości biur oferowanych najemcom — mówi Carlos Panek. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem wszystkich budynków kompleksu jest firma Savills.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu