Znajdź partnerów, firmy z Malezji zapraszają

[SACH]
opublikowano: 21-02-2012, 00:00

Polscy przedsiębiorcy mogą nawiązać kontakty biznesowe podczas międzynarodowych targów w Kuala Lumpur.

Rządowa Agencja Malezji ds. Promocji Eksportu (Matrade) organizuje dziewiątą już edycję Międzynarodowych Targów Halal MIHAS i zaprasza na nią polskie firmy. Wydarzenie odbędzie się od 4 do 7 kwietnia.

Organizator prowadzi zapisy firm, które chciałyby wziąć udział w bezpośrednich spotkaniach biznesowych z malezyjskimi dostawcami.

Malezyjskie targi to dla polskich firm okazja do spotkań z tamtejszymi dostawcami produktówspożywczych (bardzo szeroki zakres, m.in. żywność organiczna, surowce, dodatki do żywności, żywność w puszkach, produkty owocowo-warzywne, napoje, artykuły cukiernicze, słodycze, wyroby czekoladowe, ale także multiwitaminy, wyroby farmaceutyczne i ziołowe).

Podczas Halal MIHAS będą obecni także dostawcy produktów kosmetycznych: perfumeryjnych, higienicznych, przyborów toaletowych, środków do higieny osobistej i pielęgnacji ciała.

Polskim firmom uczestniczącym w programie spotkań z dostawcami Matrade zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w hotelu w Kuala Lumpur oraz transport na miejscu. Koszt przelotu pokrywają polscy importerzy.

Przedsiębiorcy zainteresowani udziałem powinni skontaktować się z Działem Handlowym Ambasady Malezji (Matrade), aby uzyskać formularz zgłoszeniowy i więcej szczegółów o imprezie. Termin przesyłania zgłoszeń mija 29 lutego.

KONTAKT

Szczegółowych informacji udziela: Agnieszka Szweda Sekcja Handlowa Ambasady Malezji tel.: +48 22 222-17-72 fax: +48 22 222-17-64 e-mail: warsaw.agnieszka@matrade.gov.my www.matrade.gov.my

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [SACH]

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane