Zostań czempionem polskiego eksportu

opublikowano: 04-09-2016, 22:00

Nagradzamy firmy, które odnoszą sukcesy nie tylko w kraju, ale także za granicą

Polski eksport rośnie od lat, a jego udział w PKB przekracza już 40 proc. W ubiegłym roku po raz pierwszy nasz kraj zanotował nadwyżkę w handlu zagranicznym. Polskie firmy za granicą nie są już anonimowe, w niektórych branżach, m.in. IT, produkcji autobusów, grach komputerowych czy meblarstwie, grają czołową rolę na świecie. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do tych branż dołączały kolejne. Dodatkowym impulsem do zagranicznej ekspansji polskich przedsiębiorstw mogą być plany wsparcia ich działań przez rząd, który poza tradycyjnymi kierunkami będzie zachęcał biznes do angażowania się na nowych rynkach, np. Dalekim Wschodzie, Iranie czy krajach afrykańskich.

Grono polskich eksporterów dynamicznie rośnie. Dlatego już po raz trzeci „Puls Biznesu” wspólnie z PKO BP i PwC organizuje konkurs Polska Firma — Międzynarodowy Czempion. Nagradzamy firmy, które odnoszą sukcesy nie tylko w kraju, ale także za granicą. Zachęcamy je do zgłaszania się do naszego konkursu. Jak zwykle kapituła wybierze zwycięzców, których uhonorujemy podczas uroczystej gali w grudniu.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy są na stronie czempioni pb.pl. Na zgłoszenia czekamy do 21 października 2016 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: TOMASZ SIEMIENIEC redaktor naczelny „Pulsu Biznesu”

Polecane