ZUS zaprasza do Katowic

opublikowano: 15-10-2018, 22:00

„Kierunek cyfryzacja — dobra zmiana dla biznesu” — to nazwa jednej z sesji, która odbędzie się 18 października podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Ma ona przybliżyć przedsiębiorcom wiedzę o kolejnych ułatwieniach związanych z ich elektroniczną obsługą. Eksperci opowiedzą m.in. o zwiększaniu skali e-płatności, korzystaniu z technologii API (Application Programming Interface) oraz rozwijaniu cyfrowych usług publicznych. Jak informuje Zakład UbezpieczeńSpołecznych (ZUS), w panelu wezmą udział także jego przedstawiciele. Eksprci będą rozmawiać m.in. na temat e-Doręczeń, integracji usług i danych, technologii blockchain, elektronicznej identyfikacji i uwierzytelnieniu. ZUS zaprasza do udziału w Europejskim Kongresie MŚP, który potrwa od 17 do 19 października, a przebiegnie pod hasłem „Technologie, człowiek, odpowiedzialność”. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem: www.ekmsp.eu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Iwona Jackowska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

ZUS