10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć

KNS, oferty.net
opublikowano: 06-10-2009, 13:52

Masz wyszukany gust, w portfelu kilka milionów złotych i właśnie szukasz domu lub mieszkania? Mamy dla Ciebie 10 niezwykłych ofert:

1. Warszawa Mokotów,10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć Apartament, pow.: 204 m2, cena: 6 900 000 PLN10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćApartament zajmuje 3 i 4 pię10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćtro apartamentowca położonego na strzeżonym10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć osie10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćdlu Marina Mokotów. Ostatnie piętro zostało nadbudowane we własnym zakresie przez inwestora w formie ogrodu zimowego. Wysokość pomieszczeń - 3 m. Oświetlenie i grzejni10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćki w apartamencie zostały podłączone do systemu domu inteligentnego. Co ciekawe apartament jest wyposażony m.in10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć. wewnętrzną windę, dwuosobową saunę, niezadaszony basen o długości ok. 6 metrów.

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć
2. Arcugowo, Neogotycki pałac, pow.: 800 m2, 25 pokoi, cena: 5 000 000 PLN

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćPałac neogotycki położony na pojezierzu gnieźnieńskim, otoczony malowniczym parkiem krajobrazowym o pow. 4,80 ha; jest to budynek dwukondygnacyjny z elementami neogotyckim, kryty dachem płaskim zwieńczonym krenelażem, wzniesionym w 1815 roku, a następnie przebudowanym na przełomie XIX I XX wieku; W narożniku płn-wsch znajduje się wieżyczka, natomiast od strony południowej znajduje się dawna kaplica; Obiekt składa się 25 pomieszczeń o łącznej pow. ok. 800m2; kubatura całego obiektu wynosi ok. 3200m2; Doskonałe miejsce na hotel, pensjonat, centrum biznesowe, ośrodek SPA;


3. Konstancin-Jeziorna, Rezydencja, Pow.: 1261 m2, dz.: 6600 m2, cena: 19 500 000 PLN

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćNieruchomość położona jest w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w okolicach Warszawy.
Budynek jest z roku 1909, jest wpisany do rejestru zabytków, wszystkie elementy zostały odtworzone zgodnie z ówczesną epoką. Zarówno budynek mieszkalny oraz budynek garażowo - rekreacyjny w roku 2009 całkowicie odnowiono.

Cała nieruchomość jest pięknie oświetlona, łącznie z elewacja10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćmi budynku, jest monitoring. Dom wyposażony w windę, wysokiej klasy wykończenie wnętrz. Wysokość pomieszczeń to 320 cm.


4. Jakubowice, Zespół pałacowo-parkowy, Pow. działki: 18,61 ha, pow. użytkowa.: 1392 m2, cena: 6 650 000 PLN

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćDo sprzedaży zespół parkowo-pałacowy z XVIII w. położony w JAKUBOWICACH 15 km od zjazdu z autostrady A4, ok. 30 km od Wrocławia. Znaczną część zajmuje niepowtarzalny, piękny, zabytkowy, urządzony w stylu angielskim park, urozmaicony dwoma stawami oraz dużą polaną. W osi widokowej parku umieszczony został starożytny obelisk, doskonale widoczny z tarasu do pałacu.

Pałac - pokryty mansardowym dachem z wieżą zwieńczoną barokowym hełmem z latarnią. Na fasadzie wieży znajduje się zegar słoneczny. Zaprojektowany w stylu angielskim urzekający park oraz odbijający swe oblicze w tafli wody pałac tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca, a przywołujące czasy starożytności sfinksy oraz monumentalny obelisk decydują o jego wyjątkowości.


5. Konstancin - Jeziorna, Rezydencja pod Warszawą, pow. działki: 3300 m2, cena: 9 000 000 PLN

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćBudynek rezydencyjny usytuowany jest na południowych obrzeżach Lasu Kabackiego. Jest wykończony w najwyższym standardzie. Budynek posiada dwie kondygnacje nadziemne oraz poddasze użytkowe (mieszkalne). Na poziomie parteru znajduje się basen do którego prowadzą dwa wejścia- jedno z salonu, gdzie ścianę stanowi piękne okno witrażowe o tematyce morskiej, drugie wewnętrznymi schodami z pokoju odnowy biologicznej siłowni, usytuowanego na pierwszym piętrze oraz zaplecze basenu (sauna, toaleta, pomieszczenie natryskowe).


6. Kraków, Mieszkanie z widokiem na Wawel, 3 pok., pow.: 120 m2, cena: 2 640 000 PLN

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćDużym atutem 3-pokojowego mieszkania jest jego usytuowania na Starym Mieście z pięknym widokiem na Wawel Mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w zadbanej kamienicy po remoncie. Ogrzewanie gazowe, duża oddzielna kuchnia, łazienka, 3 pokoje, 2 przedpokoje. Mieszkanie jest stylowo umeblowane.


7. Warszawa - Wola, Apartament w sercu miasta
pow.: 200 m2, cena: 1 950 000 PLN

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćApartament w sercu Warszawy, znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Estetycznie zagospodarowane podwórze z własną infrastrukturą (zamknięty plac zabaw, prywatne przedszkole, kiosk), stała 24h ochrona osiedla i garaży. Osiedle nalezy do wyjatkowo czystych i zadbanych. Doskonała komunikacja z centrum. Budynek bardzo zadbany, klatka schodowa i winda w nienagannym stanie. Apartament znajduje się na 6 (najwyższym) piętrze w budynku z winda, tylko dwa lokale na kondygnacji. Elegancko i gustownie wykończony, z dobrych jakościowo materiałów. Bardzo wygodny i ciekawy rozkład pomieszczeń. Apartament posiada wygodną saunę z prysznicem i umywalka oraz szafa i sofa na czas relaksu (ew. jako pokoj dla Gosci). Osobne miejsce z szafami np. na rzeczy sezonowe. Powierzchnie ponizej 1,2 m2 zabudowane szafkami. Bardzo wygodna alternatywa piwnicy :).

Do apartamentu przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym - wliczone w cenę.


8. Warszawa - Mokotów, Villa Monaco, na skraju dawnego parku Wielkiego Księcia Konstantego, pow. 220 m2, cena: 7 260 000 PLN

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyćVilla Monaco (tu kręcili serial "Bulionerzy") - jeden z najbardziej luksusowych budynków Warszawy, usytuowany na skraju dawnego parku Wielkiego Księcia Konstantego, przy zamkniętej prywatnej ulicy.

To najbardziej prestiżowa lokalizacja w Warszawie, inwestycja położona w sercu Mokotowa , zanurzona w morzu zieleni z przepięknym widokiem na Park. Kameralny budynek o bardzo wysokim standardzie wykończenia, mieszczącym tylko 40 mieszkań. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców są doskonale wyposażony fitness club, basen, sauna sucha i mokra oraz klub. Fantastyczny apartament powstały z połączenia dwóch mieszkań, co pozwala idealnie rozplanować przestrzeń. Apartament wyposażony jest w system inteligentnego domu, system multi room (nagłośnienie w całym domu), kominek, rolety antywłamaniowe, przepiękne parkiety z drewna egzotycznego, dwa tarasy, trzy łazienki i WC.

9. Warszawa - Śródmieście, Apartament z widokiem na Park Saski, pow.: 270 m2, cena: 11 500 000 PLN10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć

Apartament z widokiem na Park Saski i centrum miasta. Najwyższej klasy budynek apartamentowy w Warszawie- Rezydencja Opera. Wykończenie apartamentu w najwyższym, niespotykanym na rynku standardzie. Polecam ofertę najbardziej wymagających.

10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć


10. Kraków, Kamienica z 1908 roku10 ofert nieruchomości, które musisz zobaczyć, pow.: 678,5 m2, cena: 6 069 000 PLN

Piękna kamienica w samym sercu przepięknego Krakowa. Prawdziwa "perła w koronie" otaczających budynków. Dzięki swojemu unikalnemu stylowi, czerpiącemu inspiracje z różnych trendów w architekturze, wyróżnia się ona na tle innych budynków, jednocześnie idealnie pasując do otoczenia. Posiada ona swój unikalny urok, który doskonale koresponduje z duchem tego przepięknego miasta gdzie na każdym kroku człowiek ociera się o bogata przeszłość historyczna miasta i kraju.

Wszystkie oferty pochodzą z serwisu oferty.net.

Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
×
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KNS, oferty.net

Polecane