1200 wystawców autoczęści w jednym miejscu

SACH
opublikowano: 27-12-2011, 00:00

Firmy zajmujące się częściami samochodowymi mogą znaleźć nowych kontrahentów na międzynarodowych targach w Tajwanie.

Taiwan Trade Center w Warszawie zaprasza wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Części Samochodowych Taipei AMPA, które odbędą się w połączeniu z Targami Elektroniki Samochodowej AutoTronics Taipei. Wydarzenia będą miały miejsce w Exhibition Hall w Tajpej od 11 do 14 kwietnia. Dla polskich firm to znakomita okazja do nawiązania kontaktów z zagranicznymi partnerami biznesowymi i wymiany doświadczeń.

W targach weźmie udział aż 1,2 tys. wystawców. To przedsiębiorstwa zajmujące się m.in. produkcją i sprzedażą części i akcesoriów samochodowych, silników i części do silników oraz części podwozia i karoserii. W Tajpej będzie można spotkać firmy specjalizujące się w takich produktach, jak układy hamulcowe, układy zawieszenia, części elektryczne, koła, opony i dętki. Nie zabraknie też ekspertów od tuningu, restylingu oraz oświetlenia. Na polskie firmy zainteresowane udziałem w targach czekają dopłaty od organizatorów. Przedsiębiorstwa z roczną sprzedażą powyżej 250 tys. USD mogą się ubiegać o finansowe wsparcie na pobyt w hotelu (jedna osoba, maksymalnie cztery noclegi). Z kolei firmy ze sprzedażą powyżej 1 mln USD dostaną refundację jednego biletu lotniczego klasy ekonomicznej z Polski do Tajwanu i z powrotem. Dla dużych firm z roczną sprzedażą powyżej 50 mln dolarów przewidziane jest zarówno sfinansowanie pobytu w hotelu, jak i biletu lotniczego. Liczba firm objętych dofinansowaniem jest ograniczona, dlatego organizatorzy proszą zainteresowanych o szybkie przesyłanie zgłoszeń.

WIĘCEJ INFORMACJI

Aby uzyskać szczegółowe informacje, należy skontaktować się z biurem organizatora w Warszawie: Taiwan Trade Center Warsaw tel.: +48 22 288-82-00 lub 01 e-mail: e.skrzek@ttcw.it.pl lub warsaw@taitra.org.tw www.taipeiampa.com.tw

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu