23 mln zł na recykling

opublikowano: 20-11-2018, 22:00

Tylko do końca listopada firmy z woj. kujawsko-pomorskiego mogą ubiegać się o granty na budowę instalacji do odzysku odpadów.

Wsparcie pochodzi z działania 4.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego („Gospodarka odpadami”). Do podziału między wnioskodawców jest ponad 23 mln zł. Strumień unijnego dofinansowania popłynie nie tylko do firm, lecz także do samorządów i stowarzyszeń. Beneficjenci będą mogli przeznaczyć wsparcie m.in. na budowę kompostowni i instalacji do mechanicznego przetwarzania odpadów komunalnych. Granty sfinansują też projekty informacyjne i edukacyjne o zaśmiecaniu środowiska. Wnioski o dofinansowanie należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, pl. Teatralny 2. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na kwiecień 2019 r. Więcej informacji: www.mojregion.eu.

30.11 Do tego dnia firmy mogą składać wnioski o dotacje z działania 4.2 RPO WK-P.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy